Nettikauppaa pyöritetään koko ajan, mutta käytännön syistä saattaa olla joskus päivienkin viiveitä vastauksissa / toimituksissa, osallistumme erilaisiin myyntitapahtumiin, jotka vievät myös työaikaa.
Kotiliesi 1957 nr 15 heinäkuu II, 15.7.1957, sis. mm. seur. artikkelit / kuvat / mainokset; Kieku ja Kaiku, Pond´s Angel Face, Ukkonen ja ihminen, Kodissa on
Kotiliesi 1957 nr 15 heinäkuu II, 15.7.1957, sis. mm. seur. artikkelit / kuvat / mainokset; Kieku ja Kaiku, Pond´s Angel Face, Ukkonen ja ihminen, Kodissa on vajaakykyinen lapsi, Pitkät päivät puutarhassa, Kukkakimppu kaapin koristaa, Honkain keskellä ja aivan veden äärellä, Pesty puku on kuin uusi, Tyttärien kerho - kepeitä kesäkoruja, Upo 180 jääkaappi, ym.