**Kaikkiin yli 40€:n tilauksiin ILMAINEN postitus 30.4. - 10.5.**. Puutarhakirjat ALE -hinnoin: Useimmat 4,95€ kpl tai alle!!
Terveisin Pirkko - Pirkko Arstilan parhaat pakinat, 2002 .Kirjaan on koottu sujuvakynäisen ja terävän tarkkailijan parhaat ET-lehdelle kirjoitetut kolumnit.
-Ne antavat lukijalle iloa, rohkeutta, uusia ajatuksia ja ennen muuta virkistäviä näkökulmia. -TV:stä tuttu toimittaja ja kirjailija Pirkko Arstila on kirjoittanut pakinoita ja kolumneja kouluajoista lähtien. Myös ET-lehden sivuilla hän on jo usean vuoden ajan tarkkaillut elämän monimuotoisuutta naurunpilke silmäkulmassa. -Pirkon myönteinen elämänasenne ja räväkät kannanotot ovat nostaneet "Terveisin Pirkko" -kolumnit huippusuosituiksi. Kolumnit ovat toimineet myös keskustelun avaajina monissa terapiaryhmissä ja herättäneet valtakunnallistakin keskustelua.